Forum Inwestor Strona Główna Inwestor
Forum dla aktywnie inwestujących
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

MARLIVE - Automatyczny System Forexowy MATS - ROI 160%

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Inwestor Strona Główna -> Forex
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dexu




Dołączył: 04 Sty 2016
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 17:09, 04 Sty 2016    Temat postu: MARLIVE - Automatyczny System Forexowy MATS - ROI 160%

Witajcie,
Od 2 miesięcy inwestuję na MARLIVE.
Jest to Automatyczny System Forexowy, działa przez 24/24 i handluje na rynku Forex automatycznie. Wiedza na temat rynków FOREX nie jest wymagana. Wystarczy dokonać wpłaty a system zacznie zarabiać dla Ciebie.

Wszystko co musisz zrobić, to złożyć depozyt korzystająć z 3 obsługiwanych procesorów finansowych (Perfect Money, Payeer lub BitCoin) Minimalna wartość depozytu to 10$ maksymalna 50,000$ i MATS natychmiast rozpocznie handel na rynku Forex by zarobić dla Ciebie, zgodnie ze strategiami handlowymi wielu doświadczonych traderów.

Podgląd tego co dzieje się na rynkach oraz platformą daje nam MATS Monitor.

Twój zwrot z inwestycji otrzymasz w codziennych wypłatach, a każdego dnia o godzinie 23:59:59, system obliczy stopę procentową na dzień, w zależności od kwoty całkowitych zysków wypracowanych przez MATS, i wypłaci każdemu inwestorowi udział w takiej wysokości, by uzyskać identyczne oprocentowanie. Oznacza to, że nawet jeśli MATS nie pobierze środków z Twojego depozytu, Twoje konto i tak zostanie zasilone procentowo na koniec dnia, bo MATS osiągnie zyski z handlu za pomocą depozytów innych inwestorów.

Wszystkie wypłaty są instant, po przekroczeniu ustalonego progu dla auto-wypłaty.

Mój pierwszy depozyt już się zwrócił i teraz tylko reinwestuję Smile

Link do rejestracji dostępny jest w mojej stopce.

W razie pytań proszę pisać do mnie śmiało !


Pozdrawiam, Marcin.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kamil4433243




Dołączył: 04 Gru 2018
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 9:46, 04 Gru 2018    Temat postu:

Ja w taki system nie wierzę i na pewno nigdy nie uwierzę. Taki już jestem niewierny.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Inwestor Strona Główna -> Forex Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin