Forum Inwestor Strona Główna Inwestor
Forum dla aktywnie inwestujących
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Blog "Get Paid 2.0"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Inwestor Strona Główna -> Towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mysc




Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 0:36, 30 Paź 2016    Temat postu: Blog "Get Paid 2.0"

[link widoczny dla zalogowanych]

Nowoczesne podejście do zarabiania w internecie!




[link widoczny dla zalogowanych]

Jestem Adam, w sieci posługuję się nickiem "mysc". Niestety nie jestem jedynym "mysciem" w Polsce, ale jeśli chodzi o tematykę zarabiania - nie mam konkurencji Smile Zarabiam online od lipca 2014 roku. Cały czas próbuję nowych form oraz testuję serwisy zarobkowe w internecie. Staram się jak najbardziej rozwijać w tej dziedzienie – czego efektem jest m.in. ten blog. Śmiało mogę powiedzieć, że praca w programach partnerskich, nie jest już tylko moim hobby.

Nie chcąc uzależniać swojego jestestwa od niezależnych ode mnie serwisów (for), zdecydowałem się założyć własnego bloga dotyczącego zarabiania w internecie. Co prawda blog nie ma póki co prawie nic wspólnego z inwestowaniem, ale ze względu na, jak sądzę, wspólne zainteresowania (zarabianie pieniędzy) - zdecydowałem się go zareklamować na tym forum. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się czy zarabianie przez internet jest możliwe lub czy serwisy zarobkowe (programy partnerskie) na prawdę wypłacają pieniądze – ten blog jest właśnie dla Ciebie. Zrobię co w mojej mocy by sukcesywnie wprowadzać Cię w prawdziwy świat, coraz to wyższych, internetowych zarobków.



Misją „Get Paid 2.0” jest udostępnianie rzetelnej i praktycznej wiedzy oraz obiektywnych, bezstronnych opini z zakresu zarabiania w internecie.



LINK : [link widoczny dla zalogowanych]




Jako, że blog już trochę istnieje - a reklamuję go tutaj dopiero teraz - podam kilka ciekawszych wpisów na początek. Później w odpowiedziach będę informował o nowych Smile

Vademecum :
- [link widoczny dla zalogowanych]


Pieniądze i banki :
- [link widoczny dla zalogowanych]
- [link widoczny dla zalogowanych]

Programy Rev-share, piramidy finansowe, MLM :
- [link widoczny dla zalogowanych]
- [link widoczny dla zalogowanych]
- [link widoczny dla zalogowanych]
- [link widoczny dla zalogowanych]

Wpisy pomocne przy zarabianiu online :
- [link widoczny dla zalogowanych]
- [link widoczny dla zalogowanych]
- [link widoczny dla zalogowanych]

- [link widoczny dla zalogowanych]



Oczywiście będę wdzięczny za opinie, komenatrze, wytknięcia błędów i wszelką krytykę (ale jeśli chodzi o krytykę odnośnie mojego podejścia do "revsharów" - bardzo proszę o nie przenoszenia dyskusji z komenatrzy pod wpisem do tego tematu!)

Zapraszam serdecznie !
mysc



.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mysc




Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 2:30, 04 Lis 2016    Temat postu:

Właśnie złamałem jedną z podstawowych zasad i dodałem post na facebooku o pierwszej w nocy, pewnie nikt go nie zobaczy Sad Powiem więcej - edytowałem ten post, więc zasięg jeszcze bardziej zmaleje.

Zapraszam do tekstu na temat 10 popularnych marketingowych mitów dotyczących zasięgu na facebooku. Każdy z omawianych mitów skomentowałem opierając się tylko o własne, ponad 2-letnie, doświadczenie w zarabianiu dzięki fanpage'om Smile


LINK : [link widoczny dla zalogowanych]


.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mysc




Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 16:58, 06 Lis 2016    Temat postu:

Cześć! Dzisiaj dwa "odgrzewane kotlety" Smile


1. Jednym z pierwszych artykułów na blogu była sprzedaż na allegro, opisałem wówczas promocję "pakiet 25 darmowych wystawień" - i mam nadzieję, że z tego skorzystaliście Smile Allegro to najłatwiejsza droga do pierwszych pieniędzy przez internet, oczywiście jeśli mamy co wystawić Smile

Od listopada tego roku zaczęła się druga edycja - tym razem mamy aż 50 darmowych aukcji, więc polecam z tego skorzystać Smile Szczegóły promocji i porady odnośnie handlu na tym portalu opisałem tutaj : (edytowałem poprzedni wpis)

[link widoczny dla zalogowanych]


2. Drugim odgrzewanym kotletem jest MXREVSHARE, który zmienił nazwę na MX WORLD. W artykule odnośnie tego serwisu dodałem nowy wstęp, nie ruszałem wersji "bazowej" - niech zostanie jako "archiwalna" Smile

Trochę szkoda, że jak już doszedłem na pierwszą stronę wyników google pod "mxrevshare" - muszę zaczynać wszystko od poczatku pod "mx world", ale cóż Smile Jeśli chcesz mi jakoś pomóc i gdzie-niegdzie podlinkować wpis, będę bardzo wdzięczny Smile

[link widoczny dla zalogowanych]


Pozdrawiam!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mysc




Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 20:19, 11 Lis 2016    Temat postu:

Tworzysz i używasz własne LP/mini-strony? Prowadzisz bloga? Wiesz ile pieniędzy tracisz nie budując własnych list mailingowych? Wiesz dlaczego lista jest dużo efektywniejsza od fanpage'a?
W artykule opisuję dlaczego warto i jak taką listę budować. Budowanie list można połączyć z techniką "mini-stron" i zdecydowanie zwiększyć swoje zyski Smile Zapraszam do tekstu Smile


Link : [link widoczny dla zalogowanych]


.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mysc




Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 21:22, 17 Lis 2016    Temat postu:

Czytałeś/aś "Sekret" albo inne książki dotyczące "siły myśli" ?Smile W tym wpisie przedstawiam dlaczego dla mnie tego typu książki nie mają sensu i co jest "kluczowym czynnikiem sukcesu" jeśli chodzi o osiąganie postawionych sobie celów. Przeczytaj ten wpis nawet jeśli nienawidzisz "coachingowej gadki" -> bo właściwie, oprócz tonu (momentami ;p) nie ma z takimi gadkami nic wspólnego Smile


Link : [link widoczny dla zalogowanych]


.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mysc




Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 19:03, 20 Lis 2016    Temat postu:

Cześć! Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj publikuję wpis dotyczący nawyków, które moim zdaniem, są niezmiernie przydatne w zarabianiu przez internet. Oprócz listy 9 nawyków nad którymi warto pracować, opisałem również czynności pozorne - czyli takie, które tylko z pozoru "pchają" nas do przodu Smile Zapraszam do wpisu Smile


Link : [link widoczny dla zalogowanych]


.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mysc




Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 23:29, 23 Lis 2016    Temat postu:

Dzisiaj zapraszam do zapoznania się z "wprowadzeniem do opcji binarnych" Smile To pierwszy na blogu wpis gościnny, dokładniej "gościem" jest administrator binary24.pl Smile Więcej o tym czym są wpisy gościnne i jak będą wyglądały w przyszłości, napisałem we wstępie linkowanego artykułu Smile Zapraszam!

LINK : [link widoczny dla zalogowanych]



.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mysc




Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 20:39, 29 Lis 2016    Temat postu:

Cześć! Dzisiaj wróciłem do MX WORLD i skomentowałem ostatnie posunięcia administracji tego programu. Zapoznajcie się z moim zdaniem i sami oceńcie na co wskazują Smile Zapraszam do części drugiej najchętniej komentowanego wpisu na blogu Smile


Link : [link widoczny dla zalogowanych]


.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mysc




Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 16:46, 03 Gru 2016    Temat postu:

Ósma części przemyśleń blogowych - podsumowanie zmian, nowości, dalsze plany rozwojowe bloga i przemyślenia na temat samego blogowania. Zapraszam Smile


Link : [link widoczny dla zalogowanych]


.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mysc




Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 17:57, 09 Gru 2016    Temat postu:

Czesć! W związku z ostatnimi zmianami na blogu - dzisiaj przedstawiam "benchmarking". Jest to proste narzędzie z którego może korzystać każdy "earner", np. marketer, bloger, właściciel e-sklepu, administrator (i użytkownik) programu partnerskiego. Używanie tej metody ułatwia ciągły rozwój i optymalizację prowadzonych projektów Smile Jeśli nie macie pomysłów na dalszy rozwój Waszych projektów - zachęcam do zapoznania się z tym wpisem Smile


Link : [link widoczny dla zalogowanych]



.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mysc




Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 14:06, 16 Gru 2016    Temat postu:

Naprawdę dostajesz jakieś pieniądze?” , „Niby za co mieliby Ci zapłacić?”, „Czy to nie jest jakieś oszustwo?”, "Słyszałem o tym, na tym się dużo nie zarabia...", itd.

Na pewno każdy z Was spotkał się już z niejednym mitem na temat zarabiania przez Internet. W tym wpisie przedstawiam i omawiam 8 znanych mi mitów Smile Możliwe, że lista będzie rozszerzana - to zależy od Waszych komentarzy :>


Link : [link widoczny dla zalogowanych]


.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zenek50




Dołączył: 01 Lut 2017
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 14:08, 01 Lut 2017    Temat postu:

Czytałem wszystkie informacje, które zamieściliście w swoich postach i wiele informacji przyda mi się w życiu. Szczególnie, że marketing i finanse to moje hobby.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
busta




Dołączył: 01 Lut 2017
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 18:23, 01 Lut 2017    Temat postu:

dla mnie zarabianie przez internet to nie jest mit Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
konto




Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 28
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: KRK

PostWysłany: Nie 12:46, 24 Gru 2017    Temat postu:

Zarabianie w sieci, to zdecydowanie nie jest mit Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Inwestor Strona Główna -> Towarzyskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin